Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
ARIMEX UAB

Online specialistas /Marketingo skyriuje

Vilnius - ARIMEX UAB

Darbo pobūdis

Ieškome plataus profilio ONLINE ENTUZIASTO (-ĖS) MARKETINGO SKYRIUJE.
Dirbsite drauge su marketingo profesionalais ir prisidėsite prie ambicingų įmonės augimo planų.

Reikalavimai darbuotojui

Mums aktualu / idealu, jei bent 3 iš žemiau išvardintų jums nesvetimi:
1) UX/UI;
2) žinote kas yra SEO ir kaip tvarkomasi su Google Adwords;
3) nesibaidote wordpressų, wixų ir pan;
4) suprantate socialinius tinklus ir komunikaciją online;
5) gyvenate online.

Pozicija tinkama ir nedaug patirties turinčiam, bet entuziastingam online žmogui. Todėl nesivaržydami siųskite prisistatymą jums patogiu formatu. Atlyginimas priklauso nuo jūsų žinių ir sugebėjimų, bet startuojam su 1000eur neto.
ARIMEX UAB

ARIMEX UAB

ARIMEX auga ir šiuo metu įgyvendina naują projektą. Čia ypatingas dėmesys skiriamas socialinės atsakomybės veikloms, o sveikas gyvenimo būdas yra ARIMEX įmonės kultūros dalis.
informacija apie ARIMEX UAB
7069 €
Vid. atlyginimas bruto
(4.5 karto didesnis už LT vidurkį)
110
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1996 €
25% uždirba 1996-2275 €
25% uždirba 2275-3017 €
25% uždirba nuo 3017 €