Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Amber staff

Operacijų vadybininkas (-ė)

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Amber staff

Darbo pobūdis

Amber staff klientas- Besk, UAB yra IT programinės įrangos kūrimo ir konsultavimo įmonė, veikianti globalioje rinkoje, turinti vietinius biurus Vilniuje ir Kaune. Įmonė turi unikalų žinių ir kompetencijų derinį, kuris leidžia veikti sparčiai augančiose „Blockchain“ ir „Fintech“ rinkose. Turėdama ryškiausius ir geriausius savo komandos talentus, įmonė yra pasiryžusi rasti efektyvius sudėtingų verslo problemų sprendimus.
Plėsdama savo veiklą Lietuvoje įmonė ieško:
Operacijų vadybininko (-ės) prisijungti prie komandų Vilniuje ir Kaune.

Yra du galimi darbo grafikai:
1. 08:00 - 17:00
2.17:00 - 02:00

Mokėjimų apdorojimas, tvarkymas, monitoringas;
Gaunamų ir išeinančių transakcijų analizė, priežiūra, vertinimas atitikčiai;
Rinkų stebėjimas, pasikeitimų fiksavimas;
Iškylančių problemų sprendimas;
Nuolatinis bendravimas su klientais.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Puiki anglų kalba žodžiu ir raštu;
Puikūs komunikaciniai ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
Atsakingumas, savarankiškumas, atidumas;
Darbo patirtis AML, "back office" , Fintech, Blockchain pozicijose ( privalumas).

Mes jums siūlome

Dinamišką ir tarptautinę darbo aplinką, kupiną iššūkių ir galimybių;
Komandos "team building'us Lietuvoje ir užsienyje;
Galimybę dirbti tiek iš namų, tiek iš biuro;
Galimybe naudotis naujausia technika ir pažangiausiais technologiniais sprendimais;
Nemokami taksi iki darbo ir iš darbo;
Nemokamus užkandžius ir gaiviuosius gėrimus darbo vietoje.

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.