Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Gelvybė“

Operatorius (-ė) - pardavėjas (-a) (Kėdainiai)

700-900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Kėdainiai - UAB „Gelvybė“

Darbo pobūdis

OLEREX kviečia prisijungti prie operatorių - pardavėjų komandos tarptautiniame tinkle!

Pagrindinės šios pozicijos atsakomybės:

  • Profesionalus ir malonus klientų aptarnavimas
  • Aktyvūs prekių ir paslaugų pardavimų vykdymai
  • Prekių priėmimas ir išdėstymas į lentynas
  • Greito maisto ruošimas
  • Švaros ir tvarkos palaikymas degalinėje

Reikalavimai

  • Komunikabilumas, darbštumas ir sąžiningumas
  • Orientacija į klientą ir rezultatus
  • Anglų ir rusų kalbų pagrindai
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas
  • Darbas pamainomis, įskaitant ir naktinį darbą (pamainų trukmė – 12 val.)

Mes jums siūlome

  • Apmokymus ir reikalingus kvalifikacinius pažymėjimus, bei karjeros galimybes
  • Dinamišką ir įdomų darbą tarptautiniame tinkle.
  • Darbuotojo nuolaidų korteles
  • Maisto nuolaidas darbo metu
  • Asmeninius ir komandinius priedus už pardavimus
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (galioja ir ne darbo metu)

Atlyginimas

700-900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Gelvybė“ Lietuvoje atstovauja didžiausią Estijos degalinių tinklą OLEREX.
informacija apie UAB „Gelvybė“
1027 €
Vid. atlyginimas bruto
56
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 722 €
25% uždirba 722-913 €
25% uždirba 913-1101 €
25% uždirba nuo 1101 €