Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Advantus“

OPERATORIUS (-Ė) VANDENS PILSTYMO ĮMONĖJE

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Prienai, Birštonas - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Siūlome ilgalaikį darbą operatoriui (-ei) prie vandens pilstymo įrenginių!

Pagrindinės atsakomybės:
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Įrenginių aptarnavimas, priežiūra, valdymas;
  • Smulkūs gedimų šalinimo darbai;
  • Kiti gamybos skyriaus darbai.

Darbo grafikas (dvi pamainos) :
  • 15:00 - 23:00 ir nuo 23:00 - 07:00.
(vėliau 3 pamainos, slenkančiu grafiku).

Darbo vieta:
  • Technikos g., Ilgakiemis. (Kauno r.)

Reikalavimai:

  • Įrengimų smulkių remonto darbų išmanymas;
  • Darbo patirtis su gamybos įrengimais;
  • Galimybė dirbti pamainomis;
  • Fizinė ištvermė;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Siūlome:

  • Perspektyvų darbą;
  • Kuro išlaidų kompensavimą (po bandomojo);
  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Draugišką komandą.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.