Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
ADAMPOLIS GROUP

OPERATORIUS - EKSKAVATORININKAS

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - ADAMPOLIS GROUP

Darbo pobūdis:

Kasimo darbai su modernia technika Klaipėdos mieste.

Reikalavimai:

  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
  • TR1, TR2, SM, SZ kategorija;
  • Darbo patirtis (privalumas);
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Be žalingų įpročių.

Mes siūlome:

  • Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje įmonėje;
  • Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • Konkurencingą atlyginimą ir kitas motyvacines priemones;
  • Visas socialines garantijas bei puikias darbo sąlygas;
  • Visas priemones, reikalingas darbui.

Siųskite savo CV arba susisiekite su mumis SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi ADAMPOLIS GROUP personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB „VL Rental“ (ADAMPOLIS RENTAL) yra ADAMPOLIS įmonių grupės narė, teikianti statybinės ir žemės ūkio technikos nuomos, jos pardavimo bei serviso, taip pat sunkiojo ir komercinio transporto nuomos paslaugas.
Esame vienintelis oficialus DIECI ir WACKER NEUSON atstovas Lietuvoje.
informacija apie ADAMPOLIS GROUP
2147 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
123
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1591 €
25% uždirba 1591-1975 €
25% uždirba 1975-2436 €
25% uždirba nuo 2436 €