UAB „MAIŠELIS“

Operatorius

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „MAIŠELIS“

Darbo pobūdis

Automatiniais ir pusiau automatiniais linijiniais įrengimais vykdyti ir valdyti plastiko gaminių liejimo procesą.

Reikalavimai

Išsilavinimas: pagrindinis
Apmokome dirbti automatiniais ir pusiau automatiniais įrengimais, pildyti būtiną gamybinę dokumentaciją.
Tikimės, kad Jūsų fizinė būklė ir sveikata tinkama darbui gamybinėje įmonėje.

Mes jums siūlome

Galimybė kelti kvalifikaciją
Atlyginimas: nuo 800 Eur į rankas bandomuoju laikotarpiu, konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams. Tel.pasiteiravimui 862629697

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Darbo vieta: Šviesos g. 11, Klaipėda
UAB „Maišelis“ yra didžiausia polietileno produkcijos gamintoja vakarų Lietuvoje. Įmonė nuolatos plečia gamybinę veiklą ir pajėgumus. Šiuo metu apie 80% mūsų produkcijos parduodama užsienyje.
Šioje srityje dirbame jau daugiau nei 25 metus.
informacija apie UAB „MAIŠELIS“
1328 €
Vid. atlyginimas bruto
76
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 991 €
25% uždirba 991-1224 €
25% uždirba 1224-1606 €
25% uždirba nuo 1606 €