Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Advantus“

Operatorius pakuočių gamyboje

650-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Mūsų klientė – tarptautinė gofruoto kartono pakuočių gamybos įmonė, viena didžiausių Europoje, ieško gamybos įrenginių operatorių ilgalaikiam darbui gamybos ceche, kurių pagrindinės atsakomybės bus:
  • Darbas prie pakuotės gamybos įrenginio, vadovaujantis instrukcijomis;
  • Gamybos proceso stebėjimas;
  • Saugaus ir stabilaus įrenginių darbo užtikrinimas;
  • Gaminio kokybės priežiūra.

Darbo vieta: Savanorių pr., Vilnius (Žemieji Paneriai)

Dirbama pamainomis pirmadieniais-penktadieniais, savaitgaliai laisvi.

Darbo laikas:

I pamaina 6:00-14:20 val. (pirma sav.)
II pamaina 14:20-22:40 val. (antra sav.)
III pamaina 22:40-6:00 val. (trečia sav.)

Reikalavimai:

  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Techninis išsilavinimas arba panašaus darbo patirtis;
  • Atsakingumas, punktualumas.

Mes siūlome:

  • Dinamiškas darbas modernioje tarptautinėje įmonėje;
  • Profesiniai mokymai;
  • Geras susisiekimas;
  • Spartus atlyginimo kilimas po bandomojo laikotarpio.

Atlyginimas

650-1000 €/mėn. į rankas

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.