Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
AB „Pieno žvaigždės“

Operatorius - plovėjas

1150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Mažeikiai - AB „Pieno žvaigždės“

Darbo pobūdis

Produkcijos gamyboje naudojamų formų plovimas, tvarkos darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingas požiūris į maisto saugos reikalavimus ir geri higienos įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas šiuolaikinėje, modernioje įmonėje;
Apmokymus darbo vietoje tinkamam pareigų vykdymui;
Tik darbuotojams taikomas įmonės nuolaidas mūsų gaminamai produkcijai;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu).

Atlyginimas

1150 €/mėn. neatskaičius mokesčių
tel. nr. pasiteiravimui

Lietuvos pieno pramonės lyderė, valdanti įmones "Kauno pienas", Mažeikių pieninę, Pasvalio sūrinę ir "Panevėžio pienas".
informacija apie AB „Pieno žvaigždės“
3125 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
205
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1741 €
25% uždirba 1741-2100 €
25% uždirba 2100-3078 €
25% uždirba nuo 3078 €