Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Real Job Finder"
Daugiau apie įmonę »

Operatorius saldainių fabrike

Vilnius - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

Būsite atsakingas už:
  • įrenginio suderinimą tam tikrai produkcijai;
  • įrenginio priežiūrą;
  • dirbsite pagal tam tikrą receptūrą.

Darbo vieta: Graičiūno g., Vilnius
Dieninės pamainos nuo 6.45 iki 18.45 val. ir 18.45 – 6.45 val. naktinės. Darbo grafikas 3 arba 4 dienas dirba, 2 arba 3 – poilsis.

Reikalavimai

  • Patirtis maisto pramonėje;
  • Imlumas informacijai;
  • Noras kelti konditerio kategoriją ir mokytis naujų technologijų;
  • Fizinė ištvermė;
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas. Asmenis be patirties - apmokome!

Mes jums siūlome

  • Darbo užmokestį atitinkantį kvalifikaciją;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę dirbti profesionalų komandoje.

Daugiau informacijos tel.:

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu