UAB „ZMFOOD“

Įrangos operatorius

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „ZMFOOD“

Darbo pobūdis

  • Darbas prie maisto gamybinės linijos;
  • Įrengimų paruošimas darbui;
  • Nuolatinis įrangos derinimas pagal poreikį darbo eigoje;
  • Įrenginio žaliavos užkrovimas.

Reikalavimai

  • Atsakingumas;
  • Darbštumas;
  • Punktualumas;
  • Fizinė ištvermė ir gebėjimas intensyviai dirbti.

Mes jums siūlome

Neterminuota darbo sutartis;
Galima pradėti dirbti iš karto;
Dvi pamainos;
06.00-14.00
15.00-23.00

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ZMFOOD gamina žemės riešutus traškioje luobelėje, kepintus riešutus, saulėgrąžas, duoniukus, spragintus kukurūzus, riešutus bei džiovintus vaisius su šokoladu/medumi/įvairiais prieskoniais. Pagal Nielsen rinkos tyrimų ataskaitas – ZMFOOD yra fasuotų riešutų traškioje luobelėje rinkos lyderis Lietuvoje. Bendrovė valdo prekinius ženklus „Jėga“, „Mr.Check“, "ZMCAFE", „Chiki Chips“, Chiki Pop“, „ZM"(Potato Snacks). ZMFOOD bendradarbiauja su visais didžiaisiais Lietuvos prekybos tinklais, reguliariai pristato savo gaminamą produkciją tarptautinėse parodose PLMA, SIAL, ANUGA.

Kviečiame prisijungti prie mūsų augančio kolektyvo ir tapti ZMFOOD sėkmės dalimi!
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „ZMFOOD“
1340 €
Vid. atlyginimas bruto
57
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1056 €
25% uždirba 1056-1305 €
25% uždirba 1305-1539 €
25% uždirba nuo 1539 €