Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
IĮ „InSpe“

Operatorius

1230 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - IĮ „InSpe“

Darbo pobūdis

  • operatoriaus darbas prie automatinės apsauginių kaukių gamybos linijos;
  • darbo proceso stebėjimas;
  • smulkių gedimų likvidavimas;
  • inžinieriaus rekomendacijų supratimas ir vykdymas.

Reikalavimai

  • noras dirbti, atidumas ir sąžiningumas;
  • techninės srities išsilavinimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • atlyginimą prieš mokesčius nuo 1230€.
  • plius priedai;
  • draugišką kolektyvą;
  • puikias darbo sąlygas;
  • pamaininį pastovų darbą;

Atlyginimas

1230 €/mėn. neatskaičius mokesčių
IĮ „InSpe“

IĮ „InSpe“

InSpe įmonė sukaupusi 20 metų išskirtinę patirtį dirbant su įvairiais reklamos projektais yra vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Esame inovatyvi ir greitai rinkoje prisitaikanti įmonė, todėl plėsdami savo veiklą pradėjome gaminti apsaugines veido kaukes. Šiuo metu plečiame šią veiklos sritį ir gamyboje ieškome komandos pastiptrinimo. Kviečiame prisijungti
informacija apie IĮ „InSpe“
1232 €
Vid. atlyginimas bruto
222
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1000 €
25% uždirba 1000-1060 €
25% uždirba 1060-1530 €
25% uždirba nuo 1530 €