Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Ermitažas“

Organizacijos vystymo vadybininkas (-ė)

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Vilnius - UAB „Ermitažas“

Darbo aprašymas:

  • Kursite ir įgyvendinsite atrankos strategiją, apimant komunikaciją ir rinkodaros veiksmus;
  • Tobulinsite personalo procesus tokius kaip naujokų įvedimas ir adaptacija, darbuotojų išlaikymas, darbdavio įvaizdžio formavimas;
  • Atliksite tinkamų kandidatų paiešką ir pritraukimą, naudojant vidines ir išorines duomenų bazes, profesines darbo paieškos platformas (pvz.: LinkedIn), ir socialinę mediją;
  • Bursite stiprią ir vertybiškai teisingą komandą vykdant vidines ir išorines administracinių pozicijų atrankas;
  • Siūlysite ir įgyvendinsite iniciatyvas bei projektus, skirtus darbuotojų įsitraukimo didinimui;
  • Prisidėsite prie organizacijos kultūros formavimo;
  • Vystysite vidinės komunikacijos projektus.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis personalo valdymo srityse, ypač patirtis personalo planavimo, darbuotojų paieškoje, veiklos vertinimo, skatinimo, ugdymo projektų kūrime ir vystyme;
  • Organizacijų ir verslo procesų supratimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas klausyti ir išgirsti, empatiškumas;
  • Sugebėjimas organizuoti, dirbti komandoje, spręsti iškilusias problemas;
  • Stiprus atsakomybės jausmas, iniciatyvumas, savarankiškumas, analitinis mąstymas;
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina organizacinės psichologijos, personalo valdymo srities).

Mes siūlome:

  • Galimybę realizuoti savo idėjas, kurti, inicijuoti pokyčius bei naujoves;
  • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes;
  • Lanksčias darbo sąlygas;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas ir aistra laimėti;
  • Daug smagaus laiko įvairių švenčių metu su geriausiu kolektyvu!

Papildoma informacija

Jūsų saugumas mums labai svarbus, tad darbo pokalbiai vyks nuotoliniu būdu. Taip pat, šiuo laikotarpiu suteikiame galimybę dirbti iš namų, darbo priemonių pristatymą į namus, nuotoliniam darbuo pritaikytą "onboarding" programą ir visą reikalingą informaciją.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ERMITAŽAS - vienas didžiausių ir sparčiai besivystantis statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklas visoje Lietuvoje, kuriame galima rasti viską, ko reikia statybai, būsto įrengimui ir jo dekoravimui.

Mūsų darbuotojai - tai iniciatyvios, veiklios, neabejingos savo darbui ir atsakingai į jį žvelgiančios asmenybės, dirbančios klientui ir kuriančios įmonės gerovę.

Mūsų komandoje svarbus kiekvienas. Įmonė telkia ir išlaiko geriausius darbuotojus, kurių tarpusavio santykiai pagrįsti draugiškumo, pagarbos vienas kitam ir geranoriškumo principais.
informacija apie UAB „Ermitažas“
1245 €
Vid. atlyginimas bruto
702
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 831 €
25% uždirba 831-960 €
25% uždirba 960-1327 €
25% uždirba nuo 1327 €