Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Pirmas žingsnis“

Ortopedas technikas/protezuotojas

800-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Pirmas žingsnis“

Darbo pobūdis

Visos Lietuvos mastu jau virš 27 metų veikianti UAB “Pirmas žingsnis” gamina ir pritaiko aukštos kokybės įvairaus pobūdžio ortopedijos gaminius.

Šiuo metu ieškome komunikabilios(-aus) ortopedo-technikės(-o) darbui individualių ortopedinių gaminių gamybai, taikymui, bendravimui su pacientais, naujų klientų paieška.

Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų

Reikalavimai

  • Būtina darbo patirtis šioje sferoje (nuo 1 metų)
  • Lankstumas ir sąžiningumas
  • Itin geri bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, empatija
  • Geri komandinio darbo įgūdžiai
  • Vidinė motyvacija, orientacija į tikslo siekimą ir noras tobulėti profesinėje srityje
  • Kompiuterinis raštingumas

Mes jums siūlome

Siulome
  • Profesionalią ir itin draugišką darbo aplinką solidžioje įmonėje
  • Stabilų atlygį su galimybe uždirbti priklausomai nuo darbo rezultatų
  • Galimybę augti ir tobulėti

Atlyginimas

800-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas mokamas, pagal darbo rezultatus

UAB “Pirmas žingsnis” panašaus profilio įmonių tarpe užima vieną iš pirmaujančių vietų šalyje ir pasižymi įkvepiančia, kūrybiška ir malonia darbo aplinka.

Mūsų misija-vizija – laiku aprūpinti gyventojus kokybiškais, saugiais medicinos prietaisais.
informacija apie UAB „Pirmas žingsnis“
631 €
Vid. atlyginimas bruto
38
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 330 €
25% uždirba 330-642 €
25% uždirba 642-838 €
25% uždirba nuo 838 €