Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „MAREX Boats”

Padalinio gamybos vadovo padėjėjas (-a)

1980-2480 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „MAREX Boats”

Darbo pobūdis

  • Gamybinio padalinio dokumentacijos rengimas ir jos administravimas;
  • Gamybos terminų vykdymo bei gaminių kokybės kontrolė;
  • Duomenų suvedimas į verslo valdymo sistemą „Monitor ERP“;
  • Ataskaitų, susijusių su padalinio veikla, formavimas, analizavimas ir duomenų pateikimas padalinio vadovui;
  • Kitų padalinio vadovo nurodytų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
  • Ne žemesnis kaip aukštesnysis išsilavinimas;
  • Mokėjimas dirbti kompiuteriu, pagrindiniu MS Office paketu (geros Excel žinios);
  • Mokėjimas skaityti ir suprasti techninę dokumentaciją;
  • Gerai mokėti lietuvių ir anglų kalbas (raštu ir žodžiu);
  • Greita orientacija;
  • Gebėjimas efektyviai spręsti iškilusias problemas

Įmonė siūlo

  • Prisijungti prie 2022 m. geidžiamiausio darbdavio komandos!
  • Darbo aplinką, orientuotą į saviraišką bei profesinį tobulėjimą;
  • Profesionalią bendradarbių komandą, kuri noriai dalinasi savo patirtimi;
  • Galimybę prisidėti prie sėkmingų kompanijos tikslų siekimo.

Atlyginimas

1980-2480 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis nuo 1200 Eur iki 1500 Eur atskaičius mokesčius, atsižvelgiant į prisiimtas atsakomybes

Marex Boats, UAB daugiau nei keturis dešimtmečius pasaulyje žinoma įmonė, gaminanti prabangius, pramoginius katerius.
Siekdama ambicingų tikslų kompanija plečia savo komandą ir kviečia prisijungti prie tarptautinės, patikimos ir stabilios įmonės kolektyvo.
informacija apie UAB „MAREX Boats”
3016 €
Vid. atlyginimas bruto
(98% didesnis už LT vidurkį)
397
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2353 €
25% uždirba 2353-2909 €
25% uždirba 2909-3426 €
25% uždirba nuo 3426 €