Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Rentvėjus“

PADALINIO VADOVAS (-Ė)

2100-2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Rentvėjus“

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas Klaipėdos regione;
Padalinio veiklos ir procesų valdymas;
Logistikos organizavimas iš / į objektus;
Klientų techninis konsultavimas specializuotos statybinės technikos naudojimo;
Gilinimasis į turimos įrangos technines galimybes ir jų išmanymas;
Ilgalaikių santykių su klientais plėtojimas;
Lankymasis statybiniuose objektuose
Sudarytų planų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (privalumas – vadybinis, ekonominis);
Sėkminga panašaus darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai;
Bendras techninis išprusimas;
Rusų/anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Greitas loginis mąstymas, sprendimų priėmimas ir puikūs bendravimo įgūdžiai.

Galimybę dirbti geroje aplinkoje ir panaudoti turimas profesines kompetencijas bei ugdyti naujas;
Darbo rezultatus atitinkantį atlygį su perspektyva didėti;
Darbo priemones tikslui pasiekti (automobilis, telefonas, kompiuteris ir kt.);
Papildomą sveikatos draudimą.

Atlyginimas

2100-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Puiki galimybė prisijungti prie augančios bei naujoves klientams siūlančios statybinės technikos nuomos kompanijos RENTWAY. Klientams siūlome pasaulyje žinomų gamintojų produktus numatytiems darbams atlikti.
Jei esi asmenybė, kuri manai galinti daugiau – susisiek su MUMIS!
informacija apie UAB „Rentvėjus“
2331 €
Vid. atlyginimas bruto
(53% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.