Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „UCOBAS“

Padavėja (-as) itališkame restorane "POMODORO"

Vilnius - UAB „UCOBAS“

Darbo pobūdis

Darbas itališkame restorane POMODORO (P. Lukšio g. 32, Vilnius).
Ieškome darbuotojo pilnu etatu, galime pasiūlyti penkiadienį grafiką.
Atlyginimas: 1 val.* nuo 5,15 € (pop.) + priedai. Mėn. ~ 700 € į rankas + dosnūs arbatpinigiai.
Išsamesnė informacija darbo pokalbio metu.

Reikalavimai darbuotojui:
Patirtis visuomeninio maitinimo srityje
Darbas bare – privalumas
Atsakingas požiūris į darbą, pareigingumas
Sąžiningumas
Greitas, paslaugus svečių aptarnavimas
Malonus, svetingas bendravimas
Švaros ir tvarkos palaikymas
Greita orientacija, noras mokytis ir tobulėti

Mes Jums siūlome:
Visas socialines garantijas
Visada laiku mokamą motyvuotą atlyginimą
Lankstų darbo grafiką
Karjeros galimybes
Kokybiškus mokymus

Pasiteiravimui: , arba .
Skambinti nuo 10:00 - 21:00 h.
Atlyginimas
680-1200 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės veikla - viešasis maitinimas (maisto gamyba ir aptarnavimas).

Įmonei priklauso du itališki restoranai-picerijos Vilniuje:
„St. VALENTINO”, Vilniaus g. 47/Trakų g. 18;
„POMODORO”, P. Lukšio g. 32, Vilnius, "Domus galerija";
informacija apie UAB „UCOBAS“
1493 €
Vid. atlyginimas bruto
48
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 809 €
25% uždirba 809-1593 €
25% uždirba 1593-1877 €
25% uždirba nuo 1877 €