PJazz Restoranai
Daugiau apie įmonę »

Padavėja (-as)

Nuo 500 Eur
Kaunas - PJazz Restoranai

Darbo pobūdis

Ieškome komandos pastiprinimo.Geros nuotaikos restoranas į savo komandą priimtų linksmą, atsakingą ir žingeidų komandos narį!
PJAZZ restoranai išsiskiria savo auksčiausio lygio aptarnavimu, skaniu maistu bei stilinga aplinka.

Laukiame Jūsų CV!

Reikalavimai

Atsakingumas, greita orientacija, noras mokytis ir tobulėti

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą ir priedus, kurie priklauso nuo Jūsų darbo rezultatų.
  • Tobulėjimo galimybes.
  • Geras darbo sąlygas.
  • Lankstų darbo grafiką.
  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą.
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius

GEROS NUOTAIKOS RESTORANAI

Kviečiame tapti mūsų jaunatviškos ir draugiškos komandos nariu.