Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Padavėja (-as) pilnu etatu

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Savo misijai ieškome partnerio, padavėjo (-os), kuris savo nuotaika ir entuziazmu užkrėstų ne tik mūsų svečius, bet ir kolegas. Ieškome gero pardavėjo, kuris gebėtų tinkamai pasiūlyti svečiams tai ką turime geriausio - Gerai pramogai ir gerą maistą.

Reikalavimai

  • Operatyvumas ir paslaugumas;
  • Komunikabilumas;
  • Greita orientacija;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Geri pardavimo įgūdžiai;
  • Reprezentatyvi išvaizda;
  • Atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų bei dinamišką darbą;
  • Mokymus;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Papildomus priedus, kurie priklauso nuo asmeninių pardavimų;
  • Visas socialines garantijas.

UAB "Aido boulingas"

AIDO BOULINGAS, UAB.
APOLLO BOULINGAS - Didžiausias boulingo tinklas Lietuvoje. Siūlantis ne tik boulingo pramogas bet ir gerą laiką, kokybišką maistą, vakarėlius ir gyvus muzikinių grupių pasirodymus. Mūsų misija - Jūsų geras laikas! Jei esi pozityvus, ieškai darbo vietos, kurioje darbas būtų dinamiškas ir kupinas iššūkių junkis prie Apollo komandos!
Įmonėje vid. atlyginimas 657€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)