Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
CVB klientas

Restorano administratorius Nidoje

Nuo 8 €/val. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Neringa - UAB „Puodeli, virk“

Darbo pobūdis

Galimybę prisidėti formuojant naujo restorano "Stebuklai" Nidoje aptarnavimo kultūrą;
Koordinuoti fronto darbuotojų darbą;
Rūpintis restorano rezervacijomis;
Profesionaliai ir kokybiškai aptarnauti klientus;
Prižiūrėti tvarką salėje;
Išmanyti restorano meniu;
Išmanyti aptarnavimo etiketą.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis restoranų sektoriuje būtina;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Paslaugumas ir mandagumas;
Lankstumas ir sugebėjimas nepasimesti įtemptoje situacijoje;
Atsakingumas.

Galimybę mokytis ir tobulėti puikioje ir patyrusioje komandoje;
Lankstų grafiką;
Motyvuojančią atlygio sistemą;
Galimybę dirbti visus metus.

Atlyginimas

Nuo 8 €/val. į rankas
Atlyginimas priklausys nuo kandidato sugebėjimų ir patirties. Galimi priedai už gerus darbo rezultatus.

UAB „Puodeli, virk“

Restoranų grupė Nidoje veikia jau 11 metus ir apima tokius restoranus kaip Bo House, Kupolas Beach Bar, Pušynė, Sangrita ir kiti. Mėgstami ir vertinami lojalių svečių metai iš metų, tad tikrai užtikrina, jog bus galimybių dirbti, užsidirbti ir gerai praleisti vasarą.
informacija apie UAB „Puodeli, virk“
1626 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 886 €
25% uždirba 886-1661 €
25% uždirba 1661-2279 €
25% uždirba nuo 2279 €