UAB "Retro"
Daugiau apie įmonę »

Padavėjai - barmenai

Kaunas - UAB "Retro"

Darbo pobūdis

  • Ieškome padavėjo (-os) - barmeno (-ės) darbui Kauno centre, Laisvės alėjoje.

Reikalavimai

  • padavėjo darbo patirtis (privalumas);
  • anglų kalbos mokėjimas;
  • komunikabilumas;
  • sąžiningumas;
  • galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku;
  • sugebėjimas dirbti kolektyve;
  • organizuotumas;
  • motyvacija dirbti ir tobulėti;
  • gera nuotaika ir plati šypsena.

Mes jums siūlome

  • draugišką kolektyvą bei puikią darbinę atmosferą;
  • socialines garantijas;
  • stabilumą;
  • priedus už pastangas ir gerus rezultatus;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Retro"

Pačioje Kauno širdyje, Laisvės alėjoje daugiau nei 20 metų sėkmingai veikiantis jaukus nedidelis restoranas kviečia prisijungti nebijančius iššūkių profesionalus.