Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
SPA VILNIUS

Padavėjas (-a)

800-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Druskininkai - SPA VILNIUS

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir restorano paslaugų rekomendavimas
  • Darbas su R-Keeper programa

Reikalavimai

  • Rusų ir anglų kalbų mokėjimas
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas (apmokome darbo vietoje)
  • Komunikabilumas
  • Iniciatyvumas
  • Noras tobulėti
  • Atsakingumas atliekant darbą
  • Greita orientacija
  • Pareigingumas bei reiklumas sau pačiam
  • Noras išmokti aukščiausio klientų aptarnavimo standarto
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir gerbti savo kolegas

Mes jums siūlome

  • Darbą profesionalioje komandoje, kur svarbios ir Tavo idėjos
  • Darbą su paslaugomis, kurios paverčia klientus laimingais
  • Naujas patirtis kiekvieną dieną, galimybę įgyvendinti naujas idėjas
  • Asmenybės augimą, nuolatinį tobulėjimą
  • Konkurencingą atlyginimą

Žinoma, tikime, kad turi mūsų SPA VILNIUS komandą vienijančių savybių, tokių kaip atsakingas požiūris, iniciatyvumas, noras tobulėti, reiklumas sau pačiam, pagarba kolegai ir klientui. Turi patirties šioje sferoje arba jau esi pasiruošęs augti ir tiki esąs pasiruošęs tam. Tada siūlome Tau darbą, kur kiekvieną dieną paversi žmones laimingais, nes puikus maistas ir laimingi svečiai mus džiugina!..

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Gali būti mokami priedai nuo pasiektų rezultatų.
SPA VILNIUS

SPA VILNIUS

SPA VILNIUS – tai pirmasis sveikatingumo centras Lietuvoje, kuris sąlygojo reikšmingą pradžią Lietuvos modernaus ir kokybiško sveikatingumo ir kurortinio gydymo vystyme, visuomenės švietime apie sveikos gyvensenos puoselėjimo reikšmingumą.
Šiandien SPA VILNIUS - tai trys sveikatingumo centrai Druskininkų, Anykščių ir Vilniaus miestuose, atitinkantys aukščiausius tarptautinius SPA kokybės standartus, unikaliai panaudojantys vertingus gamtos resursus ir Lietuvos kurortologijos tradicijas sinergijoje su šiuolaikiniais technologiniais ir vadybiniais sprendimais, puoselėjantys socialiai atsakingo verslo principus.
informacija apie SPA VILNIUS
1312 €
Vid. atlyginimas bruto
251
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 853 €
25% uždirba 853-1169 €
25% uždirba 1169-1563 €
25% uždirba nuo 1563 €