Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „DG HORECA“

Restorano kasininkas (-ė)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DG HORECA“

Darbo pobūdis

Ieškome energingos (-o) bei motyvuotos (-o) kasininko (-ės) darbui Food hall‘o restoranėlyje esančiame Paupio turguje.

Profesionalus, kokybiškas ir malonus klientų aptarnavimas;
Darbas su kasos aparatu, bankinėmis kortelėmis, pinigų iš klientų priėmimas, paskaičiavimas, teisingas grąžos atidavimas;
Prekių priėmimas;
Restorano patalpų švaros palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Visada trykšti energija;
Šypsena lydi nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro;
Atsakingas požiūris į darbą;
Paslaugumas.

Įmonė siūlo

Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;
Darbą jums patogiu grafiku
Antrus namus, kuriuose visada rasi pagalbos;
Savalaikį atlyginimą visas socialines garantijas;

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

"MGVT“ UAB priklauso vienam ryškiausių rinkos lyderių NT segmente „DARNU GROUP“. MGVT valdo 2 viešbučius Vilniaus mieste ir maitinimo veiklos įsikūrusias Paupio turguje. Urbihop viešbutis įsikūręs netoli Vilniaus centro pasižymi urbanistinio stiliaus kambariais, jaunatvišku požiūriu ir yra vienas populiariausių 3* viešbučių Vilniuje. Viešbutis „Artagonist Art“ įsikūręs Vilniaus širdyje, Pilies gatvėje unikalus ir vienintelis meniškas viešbutis Baltijos šalyse, kuriame savo meno kūrinius įgyvendino net 14 skirtingų menininkų iš Lietuvos. „Lipskio alinė“, Paupio turgaus „Baras“ tiek nedidelis restoranėlis „Burna house“ įkvėptas Lietuviškų patiekalų įsikūrę jauname ir jaukiame Paupio turguje į kurį gali ateiti su šlepetėmis, o iš jo išeiti… po trijų valandų. Atradęs naujų skonių ir įkvėptas kokybiško bendravimo.
informacija apie UAB „DG HORECA“
1474 €
Vid. atlyginimas bruto
95
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 869 €
25% uždirba 869-1219 €
25% uždirba 1219-1695 €
25% uždirba nuo 1695 €