Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Padavėjas (-a)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Savo misijai ieškome partnerio - padavėjo (-os), kuris (-i) mėgtų bendrauti, gebėtų rekomenduoti ir parduoti, nestokotų energijos ir savo gera nuotaika užkrėstų kolegas ir mūsų svečius.

Reikalavimai

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Paslaugumas;
  • Operatyvumas;
  • Aktyvumas;
  • Pozityvumas;
  • Noras ir gebėjimas mokytis;
  • Laiko planavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Tobulinti svetingumo įgūdžius;
  • Suderinti darbą su studijomis;
  • Užsidirbti papildomai;
  • Susipažinti su boulingo profesionalais;
  • Plėsti draugų ratą;
  • Žaisti boulingą ;
  • Naujas komandos narys gaus reikiamą informaciją ir vadovų bei kolegų pagalbą pradėjus dirbti ir vėliau, tvarkantis su kasdieniais iššūkiais.

UAB "TAIKOS BOULINGAS"

TAIKOS BOULINGAS, UAB
APOLLO BOULINGAS - Didžiausias boulingo tinklas Lietuvoje. Siūlantis ne tik boulingo pramogas bet ir gerą laiką, kokybišką maistą, vakarėlius ir gyvus muzikinių grupių pasirodymus. Mūsų misija - Jūsų geras laikas! Jei esi pozityvus, ieškai darbo vietos, kurioje darbas būtų dinamiškas ir kupinas iššūkių junkis prie Apollo komandos!