Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė UAB „KISTELA“
Daugiau apie įmonę »

Padavėjas (-a) Trakai, +Transportavimas į/iš darbo (Vilnius, Vilniaus apskr, Vievis, Elektrėnai)

5-6 €/val. Į rankas
Trakai, Vilnius, Vievis - Bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė UAB „KISTELA“

Darbo pobūdis

Esi sprogstanti energija ir pozityvu asmenybė?
Mėgsti žmones, o šypsena, paslaugumas ir dėmesys kitiems yra tavo visraktis, atrakinantis bet kurias duris? Kviečiame prisijungti prie restorano „Bona Pizzeria & Lounge” komandos!

Reikalavimai

Tavo patirtis – didelis gėris, bet ir be jos Tave paversime padavėju profesionalu! Tačiau bent viena užsienio kalba būtina (anglų / rusų / lenkų).

Mes jums siūlome

Mainais į tavo didžiulį indėlį pažadame:

Darbą gražiausioje Lietuvos vietoje!
Mokymus ir akiračio plėtimą.
Transportą į darbą ir atgal (Vilnius, Trakai, Vievis, Elektėnai ir kt. aplink Trakus miestai)

Atlyginimas

5-6 €/val. į rankas

Bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė UAB „KISTELA“

Mūsų kompleksui priklausantys viešbutis ir restoranas „Apvalaus stalo klubas“, picerija „BONA Pizzeria“ ir restoranas „BONA Lounge” įsikūrę pačioje Trakų širdyje, priešais Trakų pilį. Žinome, kad laimingi ir grįžtantys svečiai - mūsų darbuotojų nuopelnas. Esame svetingi, profesionalūs ir nuolat tobulėjantys.
Į mūsų komandą kviečiame įsilieti kolegą, kuris gyvenime ir darbe yra svetingas, atsakingas, kartu su komanda siekiantis bendrų tikslų. Mums reikia Jūsų - pozityvaus, mokančio ir jaučiančio malonumą bendrauti su svečiais.

Kiti įmonės darbo skelbimai: