Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Padavėjas (-a)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome padavėjo (-os) įtalų restoranui "Bonocosi".

Darbas restorane kartu su pamainos padavėjais. Jaunas ir draugiškas kolektyvas. Pagrindinės darbuotojo pareigybės:
  • Atidžiai aptarnauti klientus;
  • Prižiūrėti tvarką salėje;
  • Kelti pardavimus;
  • Išmanyti restorano meniu.

Daugiau nei 6 mėnesių patirtis yra privalumas, taip pat įgimtas dėmesingumas ir atsakingumas yra privalomi. Darbuotojas bus apmokamas. Anglų ir rusų kalbų mokėjimas nėra būtinas, tačiau būtų didelis privalumas.

Reikalavimai

  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas būtų privalumas;
  • Atsakingumas;
  • Dėmesingumas;
  • Švara;
  • Komunikabilumas;
  • Profesionalumas;
  • Nuoaltinė šypsena veide yra būtinumas.

Mes jums siūlome

Kol kas maža, bet labai smagi ir Itališka Bonocosì šeima. Lengvai pakvaišusi, laiminga galėdama dirbti mėgstamą darbą, mylinti skanų maistą ir šiltą žmonių bendravimą. Mes garantuojame:
  • Apmokymą;
  • Didesnį nei minimalų atlyginimą;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką komandinį darbą;
  • Galimybė kilti karjeros laiptais.

Jei manai, kad mums pakeliui - siųsk CV.

UAB "Sakra"

Restoranas Bonocosì - tai dalelė Italijos. Tai, lyg tikri Itališki namai pilni gyvumo, su meile pagamintų patiekalų, pagarbos šeimos tradicijoms, savotiško chaoso ir istorijų be pabaigos.
Įmonėje vid. atlyginimas 680€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)