Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Gasparas"
Daugiau apie įmonę »

Padavėjas (-a)

Nuo 600 Eur
Vilnius - UAB "Gasparas"

Darbo pobūdis

Mes ieškome atsakingo padavėjo prisijungti prie mūsų jaunos tarptautinės komandos, pilnam etatui. Turime draugišką šeimos atmosferą ir aukštus darbo standartus.

Reikalavimai

Esate tobulas kandidatas, jei:
  • Jūs rimtai žiūrite į šį darbą ir negaišinate mūsų ir savo laiko
  • nebijote faktinio darbo
  • norite mokytis ir tapti profesionalu šioje profesijoje
  • Jūs turite padavėjo patirties
  • Jūs gerai mokate lietuvių ir anglų kalbas

Mes jums siūlome

  • konkurencinis atlyginimas
  • nemokami pietūs
  • šeimos atmosfera
  • restoranas įsikūręs prie senamiesčio
  • lankstus darbo tvarkaraštis
  • vynų / alaus / kavos meistriškumo kursai

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Gaspar’s restaurant is a place where you will find a new take on Indian inspired food from the owner and chef Gaspar Fernandes.
Informacija apie UAB "Gasparas"
734 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gaspar Jonas Fernandes