Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Novista“
Daugiau apie įmonę »

Padavėjas Palangoje

Palanga - UAB „Novista“

Darbo pobūdis

Terasa KABLYS jau šešti metai kaip vasaroja Palangoje. Ieškome padavėjų sezoniniam darbui, norinčių prisijungti prie mūsų linksmos komandos. Jūs būsite atsakingas (-a) už svečių aptarnavimą už tvarkos terasoje palaikymą.
Jeigu tinka ir patinka Vilniaus KABLIO koncepcija ir norėtum dirbti Palangos KABLYJE, nelauk ir prisijunk prie mūsų komandos.
Sezoną pradėsime birželio 10 dieną.

Reikalavimai

Mums svarbu:
  • geri tavo bendravimo įgūdžiai;
  • atsakingumas;
  • turi būti pilnametis;
  • darbo patirtis aptarnavimo sferoje;
  • o svarbiausia - noras dirbti pas mus ir su mumis.

Mes jums siūlome

  • lankstų darbo grafiką;
  • galimybę dirbti energingame bei draugiškame kolektyve;
  • pasirūpiname apgyvendinimu.

KABLYS - tai legendinis pastatas prie pat Vilniaus senamiesčio. Jame visais laikais vyko svarbūs kultūriniai renginiai.
Šeštus metus ruošiamės vasaroti Palangoje.
Prisijunk!

mankablys.lt/renginiai/
www.facebook.com/pages/Kult%C5%ABros-baras-Kablys/429569763749644
Informacija apie UAB „Novista“
74
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Giedrius Vaškelaitis