Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pagalbiniai darbuotojai dėžučių klijavime laikinam darbui (2 sav.) gamyboje Savanorių pr.

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Skubiai ieškome pagalbinių darbuotojų dėžučių klijavimui gamybije Savanorių pr. - Vilniuje.

Darbas laikinas: nuo sausio 16 d. iki sausio 31 d.
Darbo grafikas: Pirmadienis - penktadienis (1 sav. nuo 06:00 iki 14:00 val., 2 sav. nuo 14:00 - 22:00 val.).

Darbo pobūdis:
- Dėžučių klijavimas;
- lankstymas bei pakavimas;
- pagamintos produkcijos sandėliavimas;
- kiti pagalbiniai darbai.

Dėl papildomos informacijos skambinkite telefonu: .

Reikalavimai

- Kruopštumas;
- Noras dirbti ir tobulėti;
- Atsakingumas;
- Punktualumas;
- Darbštumas ir kantrybė.

Mes jums siūlome

- Pamaininį darbo grafiką;
- Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio;
- Laiku mokamą atlyginimą;
- Darbą pagal terminuotą darbo sutartį;
- Visas socialines garantijas.

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

www.facebook.com/Amberstaffdarbas

Daugiau informacijos telefonu: .