Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Gi Group Lietuva
Daugiau apie įmonę »

Pagalbiniai darbuotojai gamyboje!

Kaunas - Gi Group Lietuva

Sveiki,

Ieškome pagalbinių darbuotojų darbui elektronikos gamybos įmonėje be naktinių pamainų.
  • smulkių operacijų atlikimas (surinkimas, testavimas) - apmokome;
  • sėdimas darbas;
  • 2 pamainų darbo grafikas, savaitgaliai laisvi!

Darbas vyksta šiltose gamybos patalpose, saugiose darbo vietose su visomis reikalingomis darbo priemonėmis.

Reikalavimai

  • darbštumas ir atsakomybės jausmas;
  • imlumas, motyvacija dirbti.

Mes siūlome

  • darbą tvarkingoje, šiltoje aplinkoje;
  • karjeros perspektyvas;
  • mokymus ir darbinę patirtį gamyboje;
  • draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalių.

Daugiau informacijos apie mus rasite:

FB: Gi Group LT arba .
Kontaktinis numeris: Adresas: S. Daukanto g.8, Kaunas