Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
„Hirelabas“ įmonių grupė

PAGALBINIAI DARBUOTOJAI vielų gamykloje ID12148

1350-1600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome 4 pagalbinių darbuotojų darbui vielų gamykloje Vokietijoje. Turintiems nuosavą automobilį didesnė alga!
Darbo pobūdis: vielos ritinių gamyba virinant specialiomis staklėmis.
Darbo laikas: dirbama 40 valandų per savaitę. Galimi viršvalandžiai.
Darbo vieta: Bad Essen, Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

Nuosavas automobilis - DIDELIS PRIVALUMAS;
Darbštumas;
Fizinis pasirengimas;
Atsakingumas;
Rusų, anglų arba vokiečių kalba.

Įmonė siūlo

Nemokamą apgyvendinimą;
Nemokamą įdarbinimą;
Visas socialines garantijas;
Kompensaciją už kelionės išlaidas;
Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1350-1600 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.