Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Real Job Finder"
Daugiau apie įmonę »

Pagalbinis aplinkotvarkos darbuotojas

Vilnius, Lentvaris, Trakai - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

  • Vejų įrengimas bei pjovimas;
  • Augalų sodinimas;
  • Kiti darbai susiję su želdiniais;
  • Darbas balandžio-spalio mėnesiais;
  • Darbas d.d 7-16 val.
  • Obejktai Vilniuje bei Vilniaus rajone.

Reikalavimai

  • Bent vienerių metų panašaus darbo patirtis - būtina!
  • Greitumas, fizinė ištvermė;
  • Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą tvirtoje, savo darbą išmanačių specialistų komandoje;
  • Tarnybinį transportą.

Daugiau informacijos tel.

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu