Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Circle K Lietuva“

Pagalbinis darbas, CIRCLE K Muravos 2 degalinėje

4,40-4,90 €/val. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Circle K Lietuva“

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo, kuris galėtų atlikti šiuos nesudėtingus darbus:
  • plovyklos įrangos valymas ir priežiūra;
  • plovyklos patalpos valymas ir priežiūra;
  • lauko teritorijos tvarkymas ir priežiūra;
  • prekių priėmimas ir išdėstymas į lentynas;
  • klientų aptarnavimas.

Nustatoma darbo laiko norma: 20-30 valandų per savaitę. Darbuotojas dirba pagal suminę darbo laiko apskaitą.

Kontaktinis tel.:

Reikalavimai

  • savarankiškumas,
  • darbštumas,
  • kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • galimybę pasirinkti pamainų trukmę (max 12 val./per dieną);
  • visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį;
  • specialas įmonės nuolaidas;
  • papildomą sveikatos draudimą;

Atlyginimas

4,40-4,90 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 94-ių degalinių tinklą: 83 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 11 automatinių Circle K Automat degalinių.
Apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje
informacija apie UAB „Circle K Lietuva“
869
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.