UAB "Circle K Lietuva"
Daugiau apie įmonę »

Pagalbinis darbas, lanksčiu darbo grafiku

Kaunas - UAB "Circle K Lietuva"

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo, kuris galėtų atlikti šiuos nesudėtingus darbus:
  • plovyklos įrangos valymas ir priežiūra;
  • plovyklos patalpos valymas ir priežiūra;
  • lauko teritorijos tvarkymas ir priežiūra;

Kontaktinis tel.: 863195326

Reikalavimai

  • savarankiškumas, darbštumas, kruopštumas;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

  • lankstus darbo grafikas;
  • visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį;
  • specialas įmonės nuolaidas;
  • papildomą sveikatos draudimą;

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 85-ių degalinių tinklą: 73 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 12 automatinių Circle K Automat degalinių. 2017 metais pelnė "Geriausio darbdavio" rinkimuose II - vietą prekybos kategorijoje.

Apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje www.circlek.lt/dirbkpasmus
Informacija apie UAB "Circle K Lietuva"
867
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Skirmantas Mačiukas

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (9) »