„Hirelabas“ įmonių grupė

PAGALBINIS DARBININKAS (-Ė) PRIE GRIOVIMO DARBŲ ID28451

1700-2200 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome pagalbinių darbininkų saugiai vykdyti griovimo darbus.

  • baldų išnešimas;
  • griovimo atliekų sukrovimas į darbinę techniką (automobilius);
  • objekto sutvarkymas.

Dirbsite 8-10h per dieną, 5-6 dienas per savaitę.
Vieta: 96486 Lautertal, Vokietija.

Reikalavimai

  • Fizinis tvirtumas, pajėgumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Gebėjimas susikalbėti rusų kalba;
  • Atsakingumas;
  • Noras dirbti ir užsidirbti.

Įmonė siūlo

  • Nemokamą apgyvendinimą;
  • Ilgalaikį darbą;
  • Kompensuojamą kelionę Lietuva - Vokietija;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1700-2200 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (18)