UAB ,,Personalo nuomos valdymas"
Daugiau apie įmonę »

Pagalbinis darbininkas gamyboje Taikos pr.

Nuo 500 Eur
Kaunas - UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Darbo pobūdis

Skubiai ieškome pagalbinio darbininko darbui Taikos pr.

Darbo pobūdis: palečių vyniojimas plėvele, kiti pagalbiniai darbai.

Darbo laikas: I-V, 07:30-16:15 val.
  • Savaitgaliai laisvi - galima užsirašyti dirbti papildomai - apmokama dvigubu tarifu.

Atlyginimas: ~ 500 Eur, atskaičius mokesčius.

Reikalavimai

  • ankstesnė patirtis gamybos įmonėse (privalumas)

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas
  • laiku mokamą atlyginimą;

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičius mokesčius

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” specializuojasi statybos, gamybos, pramonės administravimo, logistikos sektoriuose.
Daugiau informacijos apie mus rasite: www.pnv.lt