UAB „ZBIGA“
Daugiau apie įmonę »

Pagalbinis darbininkas - krovėjas

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ZBIGA“

Darbo pobūdis

Ieškome kandidatų norinčių savo darbštumu prisidėti prie sėkmingo įmonės vystymosi.

Įvairūs pagalbiniai darbai gamyboje;
Baldų krovimo darbai.

Reikalavimai

Darbštumas;
Komunikabilumas;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Bendradarbiavimas siekiant įmonės tikslų;
Atsakingumas, iniciatyvumas, organizuotumas.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
8 val. darbo laikas, nuo 8- iki 17 val. (5d.d./sav.);
Visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Vertingą darbo patirtį didelėje, stabilioje, lietuviško kapitalo įmonėje, kuri Lietuvoje veikia daugiau nei 20 metų.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
Derybų klausimas

UAB „ZBIGA“

Jau daugiau nei 20 metų projektuojame, gaminame ir parduodame minkštuosius svetainės ir miegamojo baldus.
Kokybiški ir patogūs Lietuviški Magrės Baldai Jūsų Šeimai!
Prabanga Verta Jūsų.
Informacija apie UAB „ZBIGA“
1339 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
204
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1155 €
25% uždirba 1155-1331 €
25% uždirba 1331-1543 €
25% uždirba nuo 1543 €
Vadovas: Gražina Jodikienė