Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Kitokia diena“

Pagalbinis darbuotojas

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Kitokia diena“

Darbo pobūdis

Ieškome valymo darbų specialisto. Darbas ilgametėje valymo paslaugų bendrovėje UAB "Kitokia diena" Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.

Darbo pobūdis:
Specialių valymo darbų atlikimas skirtingos paskirties objektuose.
Darbo laikas nuo 08:00 iki 17:00 valandos, darbo dienomis.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, jog Jūs:
Turite vairuotojo pažymėjimą, esate komunikabilus, kruopštus, atidus, pareigingas, turite darbo patirties su valymo įrenginiais, autobokšteliu.

Įmonė siūlo visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą, priedus priklausančius nuo darbo rezultatų, galimi viršvalandžiai. Visi darbai atliekami su įmonės įranga, drabužiais, eksploatuojamas įmonės automobilis. Pasiekus gerus darbo rezultatus yra galimybė tapti darbų vadovu.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai priklausantys nuo darbo rezultatų.

Kitokia diena UAB – įmonė, teikianti kasdieninio, periodinio ir poremontinio valymo paslaugas įmonėms, privatiems klientams bei valstybinėms organizacijoms. Esame veržli, kokybiškai atliekanti paslaugas įmonė. Naudojame priemones skirtas profesionaliam valymui, aptarnauti tiek mažus, tiek didelius ir reiklius klientus. Mūsų darbas visada atliekamas kruopščiai, greitai, profesionaliai. Įmonės vertybės, kuriomis mes vadovaujamės yra kokybė, patikimumas, lankstumas ir svarbiausia – dėmesys klientui. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl mes stengiamės, kad būtų patenkinti visi klientų poreikiai.
informacija apie UAB „Kitokia diena“
794 €
Vid. atlyginimas bruto
94
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 404 €
25% uždirba 404-612 €
25% uždirba 612-917 €
25% uždirba nuo 917 €