Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PAGALBINIS DARBUOTOJAS - AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAS SANDĖLYJE, ŽEMUOSIUOSE PANERIUOSE

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome autokrautuvo vairuojo su patirtimi Žemuosiuose Paneriuose nuolatiniam darbui Titnago g.
  • Pakrovimo, iškrovimo, transportavimo darbai;
  • Negabaritinių krovinių krovimas;
  • Sandėliavimo darbai;
  • Darbo vietos švaros palaikymas.

Daugiau informacijos telefonu: 86 968 1108

Reikalavimai

  • Galiojantis krautuvo pažymėjimas;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • noras dirbti;
  • fizinė ištvermė;
  • žalingų įpročių neturėjimas;
  • atsakingumas, punktualumas.

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją kartu kylant ir darbo užmokesčiui;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 400 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

www.facebook.com/idarbinimoagentura

Kreiptis telefonu: 86 968 1108.