Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „SK Impeks medicinos diagnostikos centras“

Pagalbinis darbuotojas

Vilnius - UAB „SK Impeks medicinos diagnostikos centras“

Darbo pobūdis

Ieškome pagalbinio darbuotojo.
Darbo pobūdis - pagalba slaugytojui operacinėje ir stacionare.
Telefonas pasiteiravimui - , mob.

Reikalavimai

Privalumas - įgyta slaugytojo padėjėjo kvalifikacija ir darbo patirtis šioje srityje.

Mes jums siūlome

  • galimybę vystyti profesines bei asmenines kompetencijas;
  • draugišką kolektyvą;
  • visas reikalingas darbui priemones;
  • konkurencingą atlygį už darbą.

Daugiau nei 20 metų sėkmingai rinkoje veikianti viena didžiausių medicininių paslaugų įmonė.
informacija apie UAB „SK Impeks medicinos diagnostikos centras“
2076 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
478
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 886 €
25% uždirba 886-1565 €
25% uždirba 1565-2223 €
25% uždirba nuo 2223 €