CVB klientas

Pagalbinis darbuotojas virtuvėje, valgykloje

800-1000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Reljef“

Darbo pobūdis

Terminuotam darbui Šiauliuose ambicingam tarptautiniam projektui nuo 2021-05-10 iki 2021-05-23 imtinai ieškome pagalbinių darbuotojų virtuvėje. Darbo pobūdis - maisto išdavimas, tvarkos palaikymas valgykloje.
Darbas pamainomis: I pamaina nuo 2 iki 10 val.; II pamaina nuo 14.00 val. iki 22.00 val.
Darbo vieta Zokniai. Organizuojamas darbuotojų nuvežimas, parvežimas.

Reikalavimai

Pareigingumas, atsakingumas, noras dirbti.
Galimybė dirbti pamainomis

Mes jums siūlome

Valandinį darbo užmokestį nuo 5 iki 6 eurų į rankas (atskaičius mokesčius).
Trasportas iš Šiaulių centro iki Zoknių.

Informacija teefonu 8 65265213 Aida Ulčinienė

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Reljef“

UAB "Reljef" tarptautinei įmonių grupei priklausanti organizacija.
informacija apie UAB „Reljef“
2252 €
Vid. atlyginimas bruto
(48% didesnis už LT vidurkį)
94
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1586 €
25% uždirba 1586-2208 €
25% uždirba 2208-2825 €
25% uždirba nuo 2825 €