Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Gi Group Lithuania

Pakuotoja - surinkėja (-as) nesunkiam darbui KOSMETIKOS sandėlyje (galimybė įsidarbinti be GP)

500-750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis

Svajojai dirbti nuo pirmadienio iki penktadienio nesunkius darbus kosmetikos sandėlyje? Neturi galimybių paso ir nesiruoši skiepytis nuo COVID viruso? Mes turime Tau pasiūlymą!
Ieškome darbuotojų SMULKIOS, DEKORATYVINĖS kosmetikos surinkimui ir pakavimui!

Darbo pobūdis:
  • kosmetikos (lūpdažiai, kreminės pudros ir t.t) surinkimas pagal važtaraščius ir pakavimas į dežutes.

Darbo grafikas I-V:
rytinė pamaina (pilnu etatu) nuo 7-8 ryto, naktinė pamaina (ne pilnu etatu, tad tinka studentams) nuo 17:30.

Turime pasiūlymų tiek moterims, tiek vyrams!

Reikalavimai darbuotojui

Noras dirbti nesunkų, tačiau kruopštų darbą!

  • Fiziškai nesunkus ir malonus darbas su kosmetikos priemonėmis;
  • Stabili ir gerai pasaulyje žinoma kosmetikos įmonė;
  • Priimame darbuotojus, kurie nenori skiepytis nuo COVID viruso!
  • Papildomos pertraukos darbo metu;
  • Šilta ir tvarkinga darbo aplinka;
  • Ilgalaikis darbo pasiūlymas;
  • Kolegos, su kuriais darbuotis bus smagu!

Naudų siūlome daug, tad jeigu susidomėjai, būtinai kandidatuok arba skambink telefonu .

Atlyginimas

500-750 €/mėn. į rankas

Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, veikianti 58-iose valstybėse. Lietuvoje turime padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Gi Group yra vieta, kur tradicinės HR paslaugos susitinka su technologijomis, kad galėtume savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus. Diegdami pažangias technologijas nepamirštame, kad visko centre - žmogus, kuris ieško darbo, o mūsų užduotis - tą paiešką padaryti kuo paprastesnę ir malonesnę.

Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.