UAB „Staticus“
Daugiau apie įmonę »

Pakuotojas (-a)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Staticus“

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingų bei motyvuotų žmonių pakavimo darbams gamybiniame ceche:
  • pagamintos produkcijos pakavimas;
  • gaminių kelimas ir perkelimas tiltiniais kranais;
  • darbas su įvairiais įrankiais;
  • tvarkos ir švaros darbo vietoje palaikymas.

Darbo laikas: galimybė dirbti I-V, 7-15.30 val. arba pamaininiu grafiku.

Reikalavimai

  • Tiltinio krano operatoriaus pažymėjimas (PRIVALUMAS);
  • Atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Fizinė ištvermė;
  • Galimybė pradėti dirbti kuo skubiau;
  • Panašaus darbo patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingai tarptautinėje aplinkoje veikiančioje įmonėje;
  • Konkurencingą, kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

Informuojame, kad visų atrankoje dėl darbo UAB "STATICUS" dalyvaujančių (savo CV atsiuntusių, atnešusių ar kitais būdais perdavusių) kandidatų duomenis tvarkysime naujo darbuotojo atrankos organizavimo tikslu ir saugosime UAB "STATICUS" duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

STATICUS - profesionalumas, inovatyvūs technologiniai sprendimai ir aistra ateities inžinerijai.
Esame fasadų konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo lyderė Šiaurės Europoje.
Kviečiame tapti mūsų komandos nariu ir kartu kurti ilgalaikę partnerystę.
Informacija apie UAB „Staticus“
1878 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
635
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1327 €
25% uždirba 1327-1581 €
25% uždirba 1581-2196 €
25% uždirba nuo 2196 €
Vadovas: Aušra Vankevičiūtė

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (9) »