UAB "Real Job Finder"
Daugiau apie įmonę »

Pakuotojas (-ja)

Vilnius - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

  • Produkcijos pakavimas bei ženklinimas;
  • Produkcijos kokybės patikra;
  • Darbas tiek prie klijavimo linijos, tiek ir rankinis produkcijos klijavimas.

Reikalavimai

  • Kruopštumas;
  • Pareigingumas;
  • Atsakingumas;
  • Noras dirbti.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Darbas pamainomis 7:00-19:00 arba 7:00-12:00
  • Darbas Vilniaus raj., Avižienių km.

Daugiau informacijos tel.: +37064519611

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (20) »