Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Devold“

Pakuotojas

550-1000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Devold“

Darbo pobūdis

Pagamintos produkcijos pakavimas, ženklinimas;
Vizualinis produkcijos kokybės patikrinimas;
Darbas 2 pamainomis, kas savaitę: 6:00 - 14:30 ir 14:30 - 23:00. Savaitgaliai laisvi.

Reikalavimai darbuotojui

Savarankiškumas ir atsakingas požiūris į darbą;
Užduočių atlikimo operatyvumas.

Atlyginimas

550-1000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis skaičiuojamas pagal vienetinius įkainius.

DEVOLD – tai vienas iš pagrindinių ir seniausių Norvegijos tekstilės prekės ženklų, sėkmingai gyvuojantis jau daugiau kaip 160 metų. DEVOLD gamina aukštos kokybės vilnonius drabužius, skirtus aktyvų laisvalaikį ir patogumą vertinantiems žmonėms. 1998 metais gamyba buvo perkelta į Lietuvą, 90% visos produkcijos pagaminama Panevėžyje įsikūrusioje modernioje gamykloje.

Mūsų Misija – gaminti kokybiškus gaminius efektyviai panaudojant turimus resursus!
Mūsų Vizija – tapti viena geriausių įmonių savo rinkoje pagal gaminamų produktų kokybę!

Kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo ir Tave!
informacija apie UAB „Devold“
1553 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
343
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1285 €
25% uždirba 1285-1781 €
25% uždirba nuo 1781 €