Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Gi Group Lithuania

Pakuotojas reklamos gamybos įmonėje (be naktinių pamainų+laisvi savaitgaliai)

550-600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - Gi Group Lithuania

Sveiki!

Ilgus metus veikianti stabili reklamos gamybos įmonė Klaipėdoje ieško papildymo savo komandai.

Darbo pobūdis:
  • Reklamų paruošimas dažymui;
  • Šveitimas rankine mašinėle;
  • Šlifavimas;
  • Medžiagų iškrovimas;
  • Pakavimas;
  • Pagalba kolegoms.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Darbštumas;
  • Sąžiningumas;
  • Atsakingumas.

Jums siūlome:

  • Pamaininį darbo grafiką be naktinių pamainų ir VISADA LAISVUS SAVAITGALIUS!;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Profesionalius mokymus darbo vietoje.

Atlyginimas

550-600 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.
Daugiau informacijos apie mus rasite:
FB: Gi Group LT arba .

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.