Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „ECOWOOD“

PAMAINOS KOORDINATORIUS (-Ė) VILKIJOJE

1200-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kėdainiai - UAB „ECOWOOD“

Darbo aprašymas:

  • Sklandus pamainos darbo organizavimas ir koordinavimas;
  • Gamybos planų įgyvendinimas ir darbo našumo užtikrinimas;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Efektyvus gamybos pajėgumų ir išteklių naudojimas;
  • Gamybos rezultatų analizė, ataskaitų teikimas;
  • Darbas pamainomis (dvi pamainos - 06:00 - 14:30 ir 14:30 - 23:00).

Reikalavimai:

  • Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
  • Gamybos procesų išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Imlumas naujai informacijai ir greita orientacija;
  • Anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios privalumas).

Mes siūlome:

  • Atsakingą ir dinamišką darbą sėkmingai augančioje medienos apdirbimo įmonėje;
  • Visas efektyviam ir kokybiškam darbui reikalingas priemones (įrankiai/ apranga);
  • Galimybę dirbti su gerai žinomu, aukštos kokybės produktu ir naujausiais įrengimais (nuolat investuojama į naujas technologijas gamyboje);
  • Pozityvią darbo aplinką, pagarbius santykius ir palaikančią komandą (vadovų dėmesys Jūsų pasiūlymams ir idėjoms);
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;
  • Kompetenciją atitinkantį, skaidrų ir laiku mokamą konkurencingą atlyginimą.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB "Ecowood" personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

1200-1300 €/mėn. į rankas
Veikianti motyvacinė sistema: galimi priedai, priklausantys nuo pasiektų rezultatų.

Esame stiprūs, ilgametę patirtį turintys gamybininkai, įvaldę ir tobulinantys medienos apdirbimo technologijas. Esame patyrę eksporto vystytojai, nes gaminiai keliauja į daugelį Europos šalių. Esame tarptautinė pardavėjų komanda. Mūsų partnerystę ir bendradarbiavimą vertina architektai, dizaineriai iš Lietuvos, JK, Italijos, su kuriais gimsta unikalūs projektai.

Esame ąžuolo aistruoliai ir fanatikai. Iš čia mūsų pagarba gamtai ir žmogui, atsakomybė, tvirtas žinojimas, kad veikiame skaidriai ir sąžiningai, siekis kokybiškais gaminiais kurti žmonėms ilgaamžį jaukumą.

informacija apie UAB „ECOWOOD“
1553 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
182
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1262 €
25% uždirba 1262-1428 €
25% uždirba 1428-1758 €
25% uždirba nuo 1758 €