Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Advantus“

Papildomi darbai!

4,90-7,03 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Ieškome darbuotojų, kuriuos domina dirbti laikinai, išbandyti save įvairiose darbuose, kurie gali startuoti skubiai dirbti!

Mūsų pasiūlymai: logistikos sandėliuose, gamybinėse įmonėse:
  • Siuntų skirstymas, Kauno rajone, pamaina 07-19 val.
  • Vaisių perrinkimas Ateities pl., pamaina 08-16 val.
  • Krovos darbai sandėliuose Ateities pl. 08-16:30 val.
  • Konteinerių pakrovimas Kauno LEZ, nuo 09 val.
  • Krovos darbai alaus darykloje, nuo 08 val.
  • Etikečių, lipdukų klijavimas Kauno r., nuo 08 val.

Bei kiti panašūs pasiūlymai.

Reikalavimai:

Noras dirbti;
Sąžiningumas;
Punktualumas;
Fizinė ištvermė.

Mes siūlome:

Galimybė dirbti įvairiu grafiku;
Draugiški kolektyvai;
Konkurencingas altyginimas.

Atlyginimas

4,90-7,03 €/val. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo pasiūlymo.

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.