UAB „Nigintos džinsai“

Pardavėja (-as) - drabužių konsultantė (-as)

460-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Nigintos džinsai“

Darbo pobūdis

Darbas parduotuvėje "City Jeans" PPC "Mega". Ieškome turinčių patirtį drabužių pardavimuose. Kvalifikuotiems pardavėjams atlyginimai sutartiniai, neturinčius patirties išmokiname.

Reikalavimai

Pageidautinas supratimas drabužių pardavimuose, jų išdėstymas. Darbuotojams reikalingas be pardavimų parduotuvės įvaizdžio gerinimas, tvarkos palaikymas.
Prekiauti pagal reikalaujamus standartus.
Privalumas,- rusų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Yra galimybė išmokti pardavimo technologijų, tobulinti save, kaip kvalifikuotą pardavimų konsultantą.

Atlyginimas

460-800 €/mėn. į rankas
Kvalifikuotas pardavėjas į rankas užsidirba vidutiniškai aukščiau 600 Eur.

Levi Strauss & Co distributorius Lietuvoje. "Levi's" produkcijos platintojas ir pardavėjas.

Firmų "Levi's", "Wrangler", "Lee", "Bugatti" ir kt.firmų produkcijos prekyba.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Nigintos džinsai“
930 €
Vid. atlyginimas bruto
35
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 823 €
25% uždirba 823-880 €
25% uždirba 880-1001 €
25% uždirba nuo 1001 €