Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Aš kietas“

Pardavėja (-as) - kasininkė (-as)

500-700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Aš kietas“

Darbo pobūdis

Duonos - konditerinių gaminių prekyba, bei kavos gamyba kepyklėlėje - kavinėje "La Petite Patisserie", Akropolyje.

Šiuo metu ieškome darbuotojo galinčio dirbti pilnu etatu.

Darbas kasos aparatu su grynaisiais pinigais, banko kortelėmis.
Gaminių išdėstymas prekybos lentynose ir vitrinose.
Kavos gamyba.
Prekių galiojimo ir kokybės kontrolė.
Prekybos salės priežiūra ir tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Draugiškas, mandagus, greitas klientų aptarnavimas.
Tvarkingumas, atsakingumas, sąžiningumas.
Imlumas informacijai bei naujovėms.
Jaunatviškas humoro jausmas.
Komandinio darbo įgudžiai.

Įmonė siūlo

Smagų darbą linksmame kolektyve.
Žinių tobulinimą kepinių, bei kavos gamyboje.
Tobulėjimą ir profesines karjeros galimybes pardavimų srityje.
Drabo grafikas slenkantis, galimybė dirbti pilnu arba pusės etatu.
Socialines garantijas.

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas

La Petite Patisserie - tai nedideli kepinių namai Kaune, sujungę patirtį, meilę darbui ir pagarbą gaminiui bei jo istorijai. Čia rasite ir plačiai žinomų prancūziškų gaminių ir tradicinių lietuviškų, natūralaus raugo, brandintos tešlos duonų.
informacija apie UAB „Aš kietas“
1039 €
Vid. atlyginimas bruto
33
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 994 €
25% uždirba 994-1144 €
25% uždirba 1144-1144 €
25% uždirba nuo 1144 €