Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB „Filmai ir kvapai“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) aromáma parduotuvėje

320-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Filmai ir kvapai“

Darbo pobūdis

Spalvingas ir klegantis aromáma kolektyvas ieško pardavėjų - konsultantų Vilniuje, dirbti firminėse parduotuvėse Savanorių pr. 56 ir "Ogmios mieste". Darbas su ypatingai įdomiais ir populiariais sveikatingumo produktais: eteriniais aliejais, aromaterapiniais gaminiais ir natūralia kosmetika.

Darbo krūvis - PUSĖ ETATO (20val. per savaitę /80 val. per mėnesį/ 8 d.d. per mėnesį). Darbo grafikas suderinamas, tačiau turėkite galvoje, kad reikės dirbti savaitgaliais (1 - 3 kartus per mėnesį) ir vakarais (iki 19 arba 20val. priklausomai nuo parduotuvės).

Ką reikės daryti užimant šias pareigas?
👉Profesionaliai aptarnauti ir konsultuoti ateinančius klientus. Prieš pradedant dirbti privaloma išklausyti mokymus.
👉Dirbti kasos aparatu;
👉Suruošti ir atiduoti internetinius užsakymus;
👉Pakuoti dovanas (pagal poreikį);
👉Palaikyti tvarką darbo vietoje;

Mūsų svajonių darbuotojas:

👉Pažįsta ir vertina aromaterapiją arba labai nori išmokti ką nors naujo!
👉Naudoja aromáma produktus arba labai nori susipažinti su jais;
👉Komunikabilus;
👉Mandagus;
👉Reprezentatyvios išvaizdos;
👉Lankstus;
👉Mylintis komandinį darbą;
👉Norintis tobulėti;
👉Motyvuotas;
👉Turi patirties pardavimų srityje;

Ką mes siūlome?

👉Darbą PUSE ETATO: 20val. per savaitę /80 val. per mėnesį/ 8 d.d. per mėnesį.
👉Galimybę dirbti papildomus darbus (kitu laiku) ir užsidirbti papildomai;
👉Prasmingą darbą gražioje aplinkoje, be galo linksmame ir palaikančiame kolektyve, su puikiais produktais, šviesiomis idėjomis, nerealiais, daug teigiamo grįžtamojo ryšio dovanojančiais klientais ir tikrai supratingais vadovais.
👉Nuolatinį tobulėjimą sveikatingumo srityje - mūsų kolektyvas reguliariai dalyvauja seminaruose, mokymuose, konferencijose, parodose, kelionėse, tad darbuotojų akiratis platus, o žinios - gilios ( ir ne tik aromaterapijos srityje).
👉Premijas, dovanas ir skatinimą už gerus darbo rezultatus, nuoširdžias pastangas ir atliktus darbus.
👉Nuolaidą visai aromáma laboratorijoje gaminamai produkcijai.
👉Neterminuotą darbo sutartį su 3 mėnesių bandomuoju laikotarpiu ir visas socialines garantijas;

Atlyginimas (į rankas):
320€ - 600€ į rankas už PUSĘ ETATO.

Nuo ko priklauso darbo užmokestis?
👉Nuo per mėnesį išdirbtų valandų ir viršvalandžių skaičiaus;
👉Nuo pardavimų rezultatų;
👉Nuo to, ar papildomai dirbate parodose ir mugėse.
👉Nuo to, kiek rodote iniciatyvos ir generuojate naujų idėjų

Atlyginimas

320-600 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis nurodytas už pusę etato!
MB „Filmai ir kvapai“

MB „Filmai ir kvapai“

MB "Filmai ir kvapai" - šeimos įkurta įmonė, valdo prekės ženklą aromáma ir gamina aukštos kokybės aromaterapinę kosmetiką visai šeimai. Visos produktų receptūros sukurtos Lietuvoje, mylinčios mamos ir ilgametės aromaterapijos praktikės Giedrės Veličkienės. Produkcija gaminama rankomis, privačioje laboratorijoje Kaune, kurioje įdiegta "Gerosios gamybos praktikos" sistema.

aromáma linijoje šiuo metu yra daugiau, kaip 80 skirtingų gaminių, tarp jų - ekologiški eteriniai ir augaliniai aliejai, hidrolatai, aromaterapiniai mišiniai ir kosmetika su eteriniais aliejais veido, kūno odos priežiūrai, masažui, plaukų priežiūros priemonės, tarp jų ir "Rinkis prekę Lietuvišką 2019" aukso medaliu apdovanota aliejinė, stiprinamoji plaukų kaukė "Nuostabioji Rozmari", bei "Rinkis prekę Lietuvišką 2020" aukso medalio laimėtojas "Deivių rankų kremas". Asortimente taip pat rasite aromaterapinių žvakių, levandų pagalvėlių, nepaprastai aromatingų džiovintų levandų puokštelių iš Provanso, rankų darbo, medinių dėžučių eteriniams aliejams. Geriausiai klientams žinomas ir labiausiai perkamas linijos produktas - aromaterapinis mišinys nosies priežiūrai "Baubukas".

aromáma taip pat yra vienas didžiausių Lietuvoje eterinių aliejų garintuvų importuotojų ir tiekėjų.

aromáma aktyviai veikia socialiniuose tinkluose - 2021 metų sausio mėnesį aromáma sekėjų Facebook tinkle buvo daugiau nei 80 tūkst. Įmonė garsėja aukšto lygio reklamomis ir nuoširdžiu, asmenišku, šviečiamojo pobūdžio turiniu ir marketingu. Beveik pusę įmonės apyvartos sudaro elektroninė prekyba, tad įmonėje veikia labai aktyvi online konsultavimo sistema, kur, tikimasi, gyvai dirbančio specialisto atsakymus netrukus bus galima gauti 24/7. Užduoti rūpimus klausimus aromaterapijos,šeimos sveikatingumo temomis ir sulaukti atsakymo, galite aromáma Facebook paskyroje.

aromáma daug dėmesio skiria savo darbuotojų gerovei, sudaro puikias sąlygas įmonėje dirbti tėvams, auginantiems mažamečius vaikus.

aromáma vadovai, Giedrė ir Remigijus Veličkai pasirinko netradicinę darbuotojų motyvavimo priemonę: už pasiektus metinius rezultatus aktyviausi darbuotojai keliauja į edukacines keliones užsienyje. 2020 metais 8 įmonės darbuotojų keliavo į Provansą, kur susipažino su levandų eterinio aliejaus gamyba, žaliavos augyviete bei lankėsi tiekėjų ūkiuose. Įspūdžiais iš kelionės sudėti į filmą "aromáma Provanse":

aromáma aktyviai vykdo socialinius projektus. Vienas sėkmingiausių ir daugiausiai susidomėjimo sulaukęs projektas "Mama keičia rolę!, skirtas moterims, grįžtančioms į darbo rinką po motinystės atostogų. Kasmet aromáma remia anksčiau laiko gimusius naujagimius ir jų tėvelius projekte "Padedu augti", socialiai remtinas šeimas projekte "Pasveikink jūrą Palangoje!" ir daugybę renginių, skirtų visai šeimai.

2019 metai išsikeltas ambicingas tikslas būti kiekvienuose namuose paskatino dovanoti aromaterapinių priemonių rinkinį kiekvienam Lietuvos gimdymo namuose gimstančiam naujagimiui. Per 2019 metus šiam tikslui aromáma skyrė daugiau nei 25 tūkst. dovanėlių!

2020 metų aromáma šūkį "Būk, kuo nori būti!" iliustravo pokyčių projektas "Rita, būk kuo nori būti!", kurio metu viena įmonės darbuotojų pasiryžo pakeisti savo gyvenimo būdą, tam, kad sumažinti savo kūno svorį ir pagerinti sveikatos būklę. Per 10 mėnesių, aromáma samdomų specialistų pagalba ir Ritos užsispyrimo dėka pavyko atsikratyti daugiau nei 40kg! Ritos pokyčių video dienoraštį galite stebėti aromáma Facebook paskyroje:

2020 metais aromáma sukūrė kvepiantį edukacinį spektaklį visai šeimai "ApČi", kuriame klientai atpažįsta savo mylimus aromáma personažus bei visada aktualią sveikatingumo temą. Šis nekomercinis projektas - pridėtinė vertė ir aromáma kūrėjų dovana mylimiems klientams ir jų vaikams. Spektaklis rodomas visoje Lietuvoje!

Taip pat aromáma vykdo aktyvią šviečiamąją veiklą visoje šalyje ir už jos ribų. Per metus įvyksta maždaug 50 seminarų apie aromaterapiją, šeimos sveikatingumą, peršalimo ligų profilaktiką, grūdinimą, moteriškumą ir t.t. Lietuvos miestuose ir miesteliuose, bei šalyse, kur gyvena daugiausiai Lietuvių (Jungtinė Karalystė, Airija, Norvegija, Danija ir t.t.)

Įmonė vykdo nemokamas edukacijas darželiams ir mokykloms, kurių metu vaikai susipažįsta su aromaterapija ir kosmetikos gamybos veikla. aromáma padalinyje Kaune organizuojami vaikų gimtadieniai, mergvakariai, "baby shower" vakarėliai ir kiti kvepiantys renginiai.

Šiandien aromáma gaminių galima įsigyti internetu , , , firminėse parduotuvėse Vilniuje (Savanorių pr. 56) ir "Ogmios mieste", Kaune (K.Baršausko g. 83) ir PLC "Mega", Šiauliuose (Vilniaus g. 237) bei dar daugiau nei dvidešimtyje mažmeninės prekybos vietų visoje šalyje ir už jos ribų.
informacija apie MB „Filmai ir kvapai“
1588 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 881 €
25% uždirba 881-1304 €
25% uždirba 1304-2222 €
25% uždirba nuo 2222 €